Deklaracje VAT

Deklaracja VAT-12
Skrócona deklaracja dla podatku od towarów i usług w zakresie usług taksówek osobowych, opodatkowanych w formie ryczałtu. Wzór wprowadzony rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. w sprawie wzorów deklaracji podatkowych dla podatku od towarów i usług /Dz.U. nr 211, poz. 1333/.
PDF
Deklaracja VAT-7
VAT-7 – Deklaracja dla podatku od towarów i usług - wzór wprowadzony rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 21 grudnia 2009 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie wzorów deklaracji podatkowych dla podatku od towarów i usług /Dz.U. Nr 222, poz. 1763/.
docPDF
Objaśnienia do deklaracji VAT-7, VAT-7K i VAT-7D
PDF
Deklaracja VAT-7K
VAT-7K - Deklaracja dla podatku od towarów i usług - wzór wprowadzony rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 21 grudnia 2009 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie wzorów dekalracji podatkowych dla podatku od towarów i usług /Dz.U. Nr 222, poz. 1763/.
docPDF
Objaśnienia do deklaracji VAT-7, VAT-7K i VAT-7D
doc
Deklaracja VAT-R
Zgłoszenie rejestracyjne w zakresie podatku od towarów i usług - wzór wprowadzony rozporządzeniem z dnia 26.11.2009 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie wzorów dokumentów związanych z rejestracją podatników /Dz.U. Nr 201, poz. 1543/.
PDF
Deklaracja VAT-Z
Zgłoszenie o zaprzestaniu wykonywania czynności podlegających opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług.
PDF
Deklaracja VZM-1
Wzór wniosku o zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym.
docPDF
Deklaracja VZM-1/A
Wykaz faktur i wartości poniesionych wydatków, nieodliczanych w ramach ulg mieszkaniowych.
docPDF
Deklaracja VZM-1/B
Wykaz faktur i wartości poniesionych wydatków, odliczanych w ramach ulg mieszkaniowych.
docPDF

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt