Rejestracja użytkownika profesjonalnego

Wprowadź dane do celów rejestracyjnych

Profesja: Wybierz z listy profesję, w której prowadzisz działalność.

Login/e-mail: Wpisz pełny adres e-mail według przykładu: [email protected] Adres ten będzie loginem do Twojego konta, a poza tym traktowany będzie jako adres Twojej zewnętrznej skrzynki pocztowej, na którą wysłane zostaną m.in. instrukcje dotyczące dalszego postępowania przy rejestracji konta w serwisie Znanyprawnik.pl.

Hasło: Wybierz hasło (minimum 6 znaków), którym zabezpieczysz dostęp do swojego konta w serwisie, a następnie powtórz je w polu obok. W celu lepszego zabezpieczenia możesz zastosować kombinację wielkich i małych liter oraz cyfr.

Pasek siła hasła pokazuje, jak odporne na rozszyfrowanie jest hasło, które wybrałeś.

Uwaga! Dane do celów rejestracyjnych (z wyjątkiem profesji) traktujemy jako poufne. Nie będą one publikowane na żadnej stronie serwisu.

Wprowadź dane do celów kontaktowych

Wprowadź dane osoby reprezentującej Twoją firmę, podając w szczególności jej imię, nazwisko oraz dane kontaktowe. Osoba ta będzie odpowiedzialna za kontakty z naszym serwisem.

Telefon komórkowy: Wpisz numer telefonu, zachowując format podany przez nas w przykładzie.

Telefon stacjonarny: Wpisz numer telefonu, zachowując format podany przez nas w przykładzie.

Datę urodzenia wpisz w formacie: DD.MM.RRRR lub RRRR-MM-DD.

Uwaga! Dane do celów kontaktowych traktujemy jako poufne. Będą wykorzystane wyłącznie w razie konieczności nawiązania kontaktu z Twoją firmą. Dane te nie będą opublikowane na żadnej stronie serwisu.

Wprowadź dane wyświetlane na stronie

Tutaj wpisz dane, które zostaną zaprezentowane na łamach serwisu. Na podstawie tych właśnie danych nasi użytkownicy będą mogli Cię odszukać. Dane te zostaną również zaprezentowane na Twojej indywidualnej stronie internetowej. Im więcej danych wpiszesz, tym większa szansa na to, że klienci odnajdą Ciebie lub Twoją firmę.

Jeżeli obecnie posiadamy już w naszym katalogu dane firmy, którą chcesz dodać, w następnym kroku zostaną Ci one zaprezentowane i zostaniesz poproszony o ich zweryfikowanie. Naszym celem jest bowiem, żeby w serwisie Znanyprawnik.pl nie pojawiały się dane tej firmy wprowadzone więcej niż jeden raz.

Dane prezentowane w serwisie będziesz mógł uzupełniać i modyfikować z poziomu własnego konta.

Zaznacz Akceptuję Regulamin serwisu Znanyprawnik.pl. Aby zapoznać się z regulaminem, kliknij na słowo Regulamin. Aby zakończyć rejestrację, kliknij na przycisk Zarejestruj znajdujący się na dole strony.

Wprowadź dane do celów fakturowych

Wprowadź dane, które posłużą do uzupełnienia faktury VAT, wystawianej przez operatora serwisu w przypadku zakupu usług w serwisie. Aby to zrobić, wpisz w odpowiednie rubryki swoje dane, a następnie kliknij przycisk Zapisz znajdujący się na dole strony.

Na początku zaznacz, czy jesteś przedstawicielem firmy, czy osobą prywatną.

Nazwa firmy: Wprowadź nazwę firmy, którą reprezentujesz.

Imię i nazwisko: Jeśli jesteś osobą prywatną, wprowadź swoje imię i nazwisko.

Zwróć szczególną uwagę na to, by poprawnie wpisać numery NIP albo REGON, gdyż są one niezbędne do wystawienia poprawnej faktury.

Uwaga! Dane do celów fakturowych traktujemy jako poufne. Będą wykorzystane wyłącznie w razie konieczności wystawienia faktury VAT po zakupie usług w serwisie. Dane te nie będą opublikowane na żadnej stronie serwisu.

Wprowadź dane do wysyłki faktury

Jeśli chcesz, żeby faktura VAT wystawiona w przypadku zakupu przez Ciebie usług w serwisie Znanyprawnik.pl, została wysłana na inny adres niż podany przez Ciebie przy wprowadzaniu Danych do celów fakturowych, zaznacz opcję Inny adres korespondencyjny. Następnie wprowadź adres, na jaki zostanie wysłana faktura VAT.

Uwaga! Dane do celów fakturowych traktujemy jako poufne. Będą wykorzystane wyłącznie w razie konieczności wysłania faktury VAT po zakupie usług w serwisie. Dane te nie będą opublikowane na żadnej stronie serwisu.

Substytucje

Nasz serwis oferuje Ci możliwość uczestnictwa w programie zastępstwa procesowego. Jeśli chcesz pełnić rolę pełnomocnika w sprawach prowadzonych przez innych prawników korzystających z serwisu Znanyprawnik.pl, zaznacz opcję: „Tak, jestem zainteresowany substytucją”. Zaznacz tę opcję również wtedy, gdy z jakichś przyczyn nie jesteś w stanie prowadzić sprawy, która wymaga działań na terenie innego województwa czy miejscowości. Pomożemy Ci znaleźć prawnika, który będzie mógł Cię w tych czynnościach zastąpić. Jeśli nie jesteś zainteresowany substytucją, nie zaznaczaj nic.

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt