Rejestracja użytkownika indywidualnego

Wprowadź dane do celów rejestracyjnych

Identyfikator: Wybierz identyfikator, który będzie Twoim podpisem w serwisie (ze względów bezpieczeństwa nie upubliczniamy Twojego adresu e-mail).

Login/e-mail: Wpisz pełny adres e-mail, według przykładu: [email protected] Adres ten będzie loginem do Twojego konta, a poza tym traktowany będzie jako adres Twojej zewnętrznej skrzynki pocztowej, na którą wysłane zostaną m.in. instrukcje dotyczące dalszego postępowania przy rejestracji konta w serwisie Znanyprawnik.pl.

Hasło: Wybierz hasło (minimum 6 znaków), którym zabezpieczysz dostęp do swojego konta w serwisie, a następnie powtórz je w polu obok. W celu lepszego zabezpieczenia możesz zastosować kombinację wielkich i małych liter oraz cyfr.

Pasek siła hasła pokazuje, jak odporne na rozszyfrowanie jest hasło, które wybrałeś.

Uwaga! Dane do celów rejestracyjnych (z wyjątkiem identyfikatora) traktujemy jako poufne. Nie będą one publikowane na żadnej stronie serwisu.

Wprowadź dane do celów kontaktowych

Wprowadź swoje imię, nazwisko oraz dane kontaktowe. Dane te posłużą nam w razie konieczności skontaktowania się z Tobą.

Telefon komórkowy: Wpisz numer telefonu, zachowując format podany przez nas w przykładzie.

Telefon stacjonarny: Wpisz numer telefonu, zachowując format podany przez nas w przykładzie.

Datę urodzenia wpisz w formacie: DD.MM.RRRR lub RRRR-MM-DD.

Zaznacz Akceptuję Regulamin serwisu Znanyprawnik.pl. Aby zapoznać się z regulaminem, kliknij na słowo Regulamin. Aby zakończyć rejestrację, kliknij na przycisk Zarejestruj znajdujący się na dole strony.

Uwaga! Dane do celów kontaktowych traktujemy jako poufne. Będą użyte wyłącznie w razie konieczności nawiązania kontaktu. Dane te nie będą opublikowane na żadnej stronie serwisu.

Wprowadź dane do celów fakturowych

Wprowadź dane, które posłużą do uzupełnienia faktury VAT, wystawianej przez operatora serwisu w przypadku zakupu usług w serwisie. Aby to zrobić, wpisz w odpowiednie rubryki swoje dane, a następnie kliknij przycisk Zapisz znajdujący się na dole strony.

Na początku zaznacz, czy jesteś przedstawicielem firmy, czy osobą prywatną.

Nazwa firmy: Wprowadź nazwę firmy, którą reprezentujesz.

Imię i nazwisko: Jeśli jesteś osobą prywatną, wprowadź swoje imię i nazwisko.

Zwróć szczególną uwagę na to, by poprawnie wpisać numery NIP albo REGON, gdyż są one niezbędne do wystawienia poprawnej faktury.

Uwaga! Dane do celów fakturowych traktujemy jako poufne. Będą wykorzystane wyłącznie w razie konieczności wystawienia faktury VAT po zakupie usług w serwisie. Dane te nie będą opublikowane na żadnej stronie serwisu.

Wprowadź dane do wysyłki faktury

Jeśli chcesz, żeby faktura VAT wystawiona w przypadku zakupu przez Ciebie usług w serwisie Znanyprawnik.pl, została wysłana na inny adres niż podany przez Ciebie przy wprowadzaniu Danych do celów fakturowych, zaznacz opcję Inny adres korespondencyjny. Następnie wprowadź adres, na jaki zostanie wysłana faktura VAT.

Uwaga! Dane do celów fakturowych traktujemy jako poufne. Będą wykorzystane wyłącznie w razie konieczności wysłania faktury VAT po zakupie usług w serwisie. Dane te nie będą opublikowane na żadnej stronie serwisu.

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt