Prawo handlowe

 
dr Tomasz Razowski
   
  Adwokat dr Tomasz Razowski jest specjalistą przede wszystkim w zakresie prawa i postępowania karnego. Sprawował funkcję sędziego w Wydziale Karnym w Sądzie Rejonowym w Opolu. Orzekał m.in. w sprawach gospodarczych oraz z zakresu tzw. lekarskiego prawa karnego. Prowadzi liczne szkolenia z prawa karnego, karnego skarbowego i odpowiedzialności podmiotów zbiorowych. Jest też wykładowcą Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu.  
  Prawo handlowe
Zapraszamy przedstawicieli świata nauki, instytucji państwowych oraz całe środowisko prawnicze do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Gdyby mieli Państwo sugestie dotyczące zawartości tej lub innych części naszego serwisu, prosimy o kontakt.

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt