Rekomendowany przedsiębiorca

Kancelaria Prawna Król i Partnerzy. Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych

Jaworzyńska 261
59-220 Legnica
tel.
76 722 81 81
Profesja: kancelaria prawna
 Rekomendacje: wartość: -1 liczba: 3
1 / 0 / 2
zobacz dodaj zgłoś nadużycie dodaj do ulubionych
  Autor: Data dodania rekomendacji: Numer rekomendacji:
1. marcelll 2013-05-03 370.03.05.13
  Przyznana rekomendacja: negatywna
  witam, nie polecam tej kancelarii. prowadzili moja sprawe. nie dość, że przez 2 miesiące miałem 3 różnych przedstawicieli na rozprawach (którzy wertowali dokumenty w sądzie) to jeszcze byli niezorganizowani (udając sie do kancelarii nikt nie potrafił mi powiedzieć jaka jest sytuacja oraz plan działania, a jak juz znaleźli osobe kompetentną to kazali przyjśc za 2 dni. 2 dni później czekała na mnie osoba która nie była osobą prowadzacą). Oczywiście sprawa skończyła sie ugodą na której straciłem kilkanaście tysięcy złotych. Prawnik przekonywał mnie przez kilka dni do niej, momentami dając mi do wiadomości jaki jestem głupi probując walczyc o swoje, choć inne kancelarie o których zwrociłem się o opinię byli mojego zdania. jeszcze raz odradzam korzystania z usług Król i Partnerzy.  
2. Andy1 2011-06-21 213.21.06.11
  Przyznana rekomendacja: pozytywna
  Sprostowanie W związku z negatywną rekomendacja dodaną w dniu 22.12.2010 na temat Kancelarii Król i Partnerzy chcę dokonać sprostowania. W poprzedniej rekomendacji użyłem nieprawdziwych określeń jak: oszuści, kanciarze, szulerzy. Działałem wówczas pod wpływem emocji, stersu i zdenerwowania jaki wpływ na to miała następna kancelaria z którą podpisałem umowę wprowadzając mnie w błąd przez co użyłem takich nieprawdziwych określeń. W związku z powyższym przepraszam Pana Zbigniewa Króla szefa Kancelarii Król i Partnerzy i chcę przywrócić dobre imię Kancelarii Król i Partnerzy, liczę w przyszłości na dalszą owocna współpracę. Andy  
3. Andy 2010-12-22 192.22.12.10
  Przyznana rekomendacja: negatywna
  Przestrzegam wszystkich ludzi przed kancelarią Krol i Partnerzy aby nie podpisywali umów. Ta kancelaria to zwykli oszuści, którzy marnują czas i zdrowie klienta. Potrącają sobie pieniądze z kosztów leczenia klienta, który musi zażywać lekarstwa do śmierci oraz z każdych wizyt lekarskich czy dojazdów na rehabilitację chociaż nie widnieje to w umowie. Po wypowiedzeniu im umowy otrzymuję pismo w którym żądają 3000zł za sporządzony pozew, który jest uwarzany przez sąd za niewłaściwie sporządzony ponieważ brak dokładnego wskazania siedziby pozwanej firmy ubezpieczeniowej. Czyli uważają że mogę zapłacić za pozew ktory nie ma dokładnego adresu. Wszystkie koszta związane kontaktowaniem się ponosiłem ja bo ich nie stać nawet na telefon. Wszelkie dokumenty jak wyrok sądu niemieckiego, czy opinie rzeczoznawcy dostarczałem i to ja poniosłem koszta rzeczoznawcy a kancelaria nie chce mi oddać oryginału opini rzeczoznawcy i rachunku za który zapłaciłem tylko żąda za to 3000zł. Przetrzymali dokumenty rok czasu i nic nie zrobili poza okradzeniem mnie z kosztów leczenia a za rachunki związane z dojazdem na rehabilitację które wysłałem w lipcu do dziś się nie rozliczyli. Kanciarze którzy przy podpisaniu umowy dużo obiecują a potem nic nie robią. Zwylki szulerzy którzy nie odbierają telefonu jak mają problem w sprawie a cały szef Pan Zbigniew Król nawet nie potrafi odpowiedzieć na pismo, które jest do niego zaadresowane a o odebraniu telefonu już nie wspomnę. Niech każdy obywatel uważa na tą i tego typu kancelarie które myślą że mogą oszukiwać klientów. Wstyd mi że jako obywatel polskiego Państwa spotykam się z taką kacelarią bo przecież takie kancelarie to wizytówki polskiego prawa. My jako obywatele nie jesteśmy chronieni prawem tylko ofiarami prawa wykorzystywanego przez takie kancelarie.  

Dodaj rekomendację

Aby dodać rekomendację, kliknij tutaj .

 
 

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt