Nawigacja:   Strona główna

Serwis prawniczy nr 1 w Polsce!
Wybór dobrego prawnika specjalizującego się w danej kwestii nie jest łatwy. Szukając prawnika przeważnie bazujemy na opinii zasłyszanej od znajomych lub zupełnie przez przypadek. W tym wyborze i zbieraniu opinii ma właśnie pomóc serwis ZnanyPrawnik.pl Nasz serwis dysponuje obecnie największym katalogiem prawniczym w Polsce. Jest on pełną i na bieżąco aktualizowaną informacją adresowo-kontaktową o usługach prawniczych. W naszych zasobach zgroma- dziliśmy ponad kilkadziesiąt tysięcy kancelarii i prawników z całego kraju pogrupowanych w kilkunastu kategoriach. Idea naszego serwisu adresowana jest zarówno do prawników jak i osób lub firm poszukujących porad prawnych, pomocy przy postępowaniach sądowniczych lub specjalistycznej obsługi z zakresu szeroko pojętego prawa. Dzięki unikalnej wyszukiwarce Użytkownik serwisu w prosty i szybki sposób wyszukuje prawnika lub kancelarię najlepiej przygotowaną do rozwiązania konkretnego problemu prawnego.
Korzyści dla PRAWNIKÓW
Sięgnij po nowych klientów!
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży prawniczej pozwoliło nam na stworzenie profes­jonalnego serwisu opartego na rzetelnie opracowanym katalogu wszystkich prawników oraz kancelarii w Polsce. Podzieliliśmy go na 15 kategorii prawniczo-gospodarczych po to aby ułatwić kontakt użytkownika naszego serwisu z prawnikiem.
Z miesiąca na miesiąc w sieci przybywa coraz więcej osób poszukujących porad i usług prawnych. Internet to obecnie największe medium wypierające inne i docierające zarówno do Użytkowników z jednej strony jak i Prawników z drugiej. Jednak tylko nasz serwis znanyprawnik.pl oferuje tak szybką i kompleksową komunikację w obu kierunkach. Łatwy system rejestracji nie sprawi trudności również osobom o podstawowej znajomości z zakresu obsługi komputera. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która z całą pewnością przysporzy Państwu wielu dodatkowych klientów i korzyści.
Korzyści dla UŻYTKOWNIKÓW
Szukasz odpowiedniego prawnika?

Serwis znanyprawnik.pl powstał z myślą o wszystkich osobach oczekujących profesjonalnej i rzetelnej pomocy lub obsługi prawnej. Problem w tym jak i do kogo w tym celu się zwrócić. Dysponujemy największym w Polsce katalogiem informacji kontaktowej o prawnikach. W przeciwieństwie do innych serwisów każdy z kontaktów w naszym katalogu jest na bieżąco aktualizowany. Istotnym elementem serwisu jest możliwość opiniowania i ocena wybranych prawników. Obiektywne komentarze na temat poszczególnych prawników dodawane każdego dnia przez użytkowników naszego portalu świadczą o dużym zainteresowaniu serwisem. Te z kolei umożliwiają łatwiej dokonać wyboru, na jakiego prawnika warto się zdecydować zanim nasz użytkownik skorzysta z jego usługi. Korzystanie z naszego serwisu jest zupełnie darmowe dla wszystkich użytkowników. Serdecznie zapraszamy do udziału w budowaniu i dalszym rozwijaniu znanegoprawnika.pl.

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt