Nawigacja:   Strona główna

Jedyny taki serwis prawniczy w Polsce
Wybór prawnika specjalizującego się w danym rodzaju spraw nie jest łatwy. Nie warto zdawać się w tej kwestii na przypadek. Dlatego właśnie stworzyliśmy serwis Znanyprawnik.pl – aby pomóc wszystkim osobom poszukującym pomocy prawnej. Dysponujemy obecnie największym katalogiem prawniczym w Polsce. W naszych zasobach zgromadziliśmy kilkadziesiąt tysięcy kontaktów do kancelarii i prawników z całego kraju. Kontakty te są na bieżąco aktualizowane. Nasz serwis jest adresowany zarówno do prawników, jak i wszystkich tych, którzy potrzebują porady bądź pomocy prawnej. Dzięki unikalnej wyszukiwarce każdy użytkownik serwisu może szybko i łatwo znaleźć prawnika lub kancelarię najlepiej przygotowaną do rozwiązania konkretnego problemu prawnego.
Pozyskaj nowych klientów!
Wieloletnie doświadczenie w branży prawniczej pozwoliło nam na stworzenie profesjonalnego serwisu. Opiera się on na starannie opracowanym katalogu wszystkich prawników oraz kancelarii w Polsce. Jako jedyni każdemu przedstawicielowi branży prawniczej, który zarejestruje się w naszym serwisie, oferujemy możliwość zaprezentowania się za pomocą własnej strony internetowej. Jej zawartość może być dowolnie modyfikowana i rozbudowywana. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą dotrzeć ze swoimi usługami do jak największej liczby odbiorców i powiększyć grono swoich klientów.
Szukasz odpowiedniego prawnika?

Serwis Znanyprawnik.pl powstał z myślą o wszystkich osobach oczekujących profesjonalnej obsługi prawnej. Dysponujemy największą w Polsce bazą informacji o prawnikach. Dodatkowo wszyscy użytkownicy serwisu mają możliwość dodawania komentarzy i rekomendacji dotyczących poszczególnych osób i firm działających w branży prawniczej. Naszym celem jest ułatwienie Państwu wyboru właściwego prawnika. Korzystanie z naszego katalogu jest całkowicie bezpłatne.

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt