Nawigacja:   Strona główna

Reklama
1
1
Formy reklamy proponowane
w naszym serwisie

kontakt:
[email protected]
1


BizOn Media

ul. Altowa 2, 02-386 Warszawa
tel. +48 (22) 895 17 75

fax. +48 (22) 448 71 33

[email protected]
www.bizonmedia.pl
 
Reklama w pasku
wyniku wyszukiwania
Cena do uzgodnienia  

Jest to reklama, która jest umieszczona pomiędzy wynikami wyszukiwania. Zajmuje znacznie większą powierzchnię niż reklamy typu Billboard albo Baner, co umożliwia zamieszczenie większej ilości informacji w atrakcyjnej oprawie graficznej. Biorąc pod uwagę miejsce wyświetlania, reklama ta pozwala na efektywniejsze zaprezentowanie firmy lub wybranego produktu. Kliknięcie w reklamę powoduje automatyczne przejście na stronę reklamowanej firmy.

 
 
Banner Cena do uzgodnienia  

Baner o wymiarach 468 × 60 px to reklama umieszczona w górnej części strony, pod menu głównym. Jest to bardzo popularna forma reklamy, doskonale zauważalna dla osób odwiedzających stronę. Kliknięcie w Baner powoduje automatyczne przejście na stronę reklamowanej firmy. Tego typu reklama może być emitowana wraz z innymi formami reklamowymi oferowanymi przez serwis Znanyprawnik.pl.

 
 
Billboard Cena do uzgodnienia  

Billboard o wymiarach 750 × 100 px to reklama umieszczona na samej górze strony, zaraz pod paskiem głównego menu. Jest to bardzo popularna forma reklamy. Jest większa do Banera, co zwiększa jej skuteczność. Kliknięcie w Billboard powoduje automatyczne przejście na stronę reklamowanej firmy. Wybierając ten rodzaj reklamy, mogą Państwo skorzystać również z innych form reklamowych oferowanych przez serwis Znanyprawnik.pl.

 
 
Double Billboard Cena do uzgodnienia  

Double Billboard jest, podobnie jak Billboard, reklamą umieszczaną w górnej części strony, pod menu głównym. Zajmuje jednak znacznie większą powierzchnię niż reklamy typu Billboard czy Baner, co umożliwia zamieszczenie większej ilości informacji w atrakcyjnej oprawie graficznej. To z kolei pozwala na efektywniejsze zaprezentowanie wybranego produktu lub firmy. Kliknięcie w Billboard powoduje automatyczne przejście na stronę reklamowanej firmy. Wybór tego typu reklamy nie wyklucza możliwości skorzystania przez Państwa z innych form reklamy oferowanych przez nasz serwis.

 
 
Skyscraper Cena do uzgodnienia  

Skyscraper to dynamiczna reklama umieszczona na jednej z bocznych kolumn strony. Pionowa orientacja reklamy umożliwia zaprezentowanie reklamowanych produktów bądź usług w ciekawy i zauważalny dla potencjalnego odbiorcy sposób. Kliknięcie w reklamę powoduje automatyczne przejście na stronę reklamowanej firmy. Tego typu reklama może być emitowana wraz z innymi formami reklamowymi oferowanymi przez serwis Znanyprawnik.pl. Reklama typu Skyscraper jest wyświetlana w lewej kolumnie na stronach dwukolumnowych, a na stronach trzykolumnowych może być wyświetlana zarówno po stronie lewej, jak i prawej.

 
 
Box Cena do uzgodnienia  

Box to kolejna z oferowanych przez nas form przekazu treści reklamowych, zapewniająca dotarcie do użytkowników odwiedzających nasz serwis. Reklama tego typu na stronach zawierających 2 kolumny jest wyświetlana z lewej strony, natomiast na stronach z 3 kolumnami może być wyświetlana zarówno po stronie lewej, jak i prawej. Kliknięcie w reklamę powoduje automatyczne przejście na stronę reklamowanej firmy. Wybierając ten rodzaj reklamy, mogą Państwo skorzystać również z innych form reklamowych oferowanych przez serwis Znanyprawnik.pl.

 
 
1

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt