Nawigacja:   Strona główna

Oferta ZnanyPrawnik.pl
1
1
Znanyprawnik.pl jest serwisem specjalizującym się w doradztwie z zakresu prawa i usługach hostingowych dla prawników
 
Korzyści dla PRAWNIKÓW

serwis prawniczy numer 1 w Polsce

ZnanyPrawnik.pl to obecnie największy serwis prawniczy w Polsce. Poza przydatnymi informacjami z zakresu prawa jest on również pełnym i na bieżąco aktualizowaną katalogiem adresowo-kontaktowym o usługach prawniczych. W naszym katalogu zgromadziliśmy wszystkie kancelarie prawne i prawników wszelkich możliwych profesji oraz takie, które często współpracują z prawnikami jak choćby tłumacze. Idea naszego serwisu adresowana jest zarówno do prawników oraz osób lub firm poszukujących porad prawnych, pomocy przy postępowaniach sądowniczych lub specjalistycznej obsługi z zakresu szeroko pojętego prawa.

Pragniemy pomóc Państwu z dotarciem swoich usług do szerokiego grona użytkowników oczekujących pomocy prawnej przy rozwiązywaniu swoich problemów. Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy dla każdego prawnika indywidualne strony www z pełnymi danymi adresowymi. Tylko w naszym serwisie każdy prawnik posiada własną stronę www ,którą może dowolnie modyfikować i rozbudowywać dzięki zastosowanym przez nas prostym w obsłudze mechanizmom.

1
1
1
1
1
Dodatkowo proponujemy:
1
 • rejestrację w katalogu znanyprawnik.pl - w istocie jest to tylko potwierdzenie danych kontaktowych lub wybór jednego z pakietów z własną i bardziej rozbudowaną stroną www.
 • wachlarz usług internetowych obejmujący ponadto konto poczty elektronicznej z własnym adresem poczty elektronicznej, dostęp do panelu administracyjnego umożliwiającego samodzielne zarządzanie danymi w bazie danych, dostęp do kalkulatorów, ustaw, nowelizacji, artykułów itp.
 • usługi hostingowe - tj. możliwość dzierżawy miejsca na serwerach znanyprawnik.pl
1

Kojarzenie Użytkownika serwisu z prawnikiem odbywa się przy pomocy zaawansowanej wyszukiwarki Użytkownik w prosty sposób dokonuje wyboru prawnika lub kancelarii najlepiej przygotowanej do rozwiązania Jego problemu prawnego. Wyszukiwarka na podstawie wpisanych kluczowych słów : np. „prawnik, rozwód, Wrocław” dobiera z katalogu odpowiedniego prawnika który:

1
 • specjalizuje się w określonej dziedzinie prawa, (np. prawo rodzinne)
 • mieszka w miejscowości Użytkownika (Wrocław)
 • zawodowo wykonuje rodzaj usługi, której oczekuje Użytkownik (rozwody)
 • posiada odpowiednie rekomendacje (pozytywne opinie innych użytkowników)
1

Największa ilość pozytywnych rekomendacji automatycznie pozycjonuje wyszukiwanego prawnika na pierwszym miejscu w zestawieniu spośród pozostałych spełniających kryteria Użytkownika. Zatem każde takie zestawienie nie jest przypadkowe. Poza rekomendacjami wpływ na miejsce w zestawieniu ma również opcja pozycjonowania, którą można wykupić dodatkowo za niewielką opłatą.

 
Korzyści dla UŻYTKOWNIKÓW!

największy katalog prawniczy Polsce!

Kto czyta ZnanegoPrawnika.pl nie błądzi. Wybór dobrego prawnika specjalizującego się w danej kwestii nie jest łatwy. Szukając prawnika przeważnie bazujemy na opinii o nim usłyszanej od znajomych, z polecenia innych lub zupełnie przez przypadek. W tym trudnym i niełatwym wyborze zbieraniu opinii ma właśnie pomóc serwis znanyprawnik.pl.

Znananyprawnik.pl to obecnie największy serwis prawniczy w Polsce. Jest on pełną i na bieżąco aktualizowaną katalogiem adresowo-kontaktowym o usługach prawniczych. W naszych zasobach zgromadziliśmy wszystkie adresy kancelarii oraz prawników wszystkich możliwych profesji. Idea naszego serwisu adresowana jest zarówno do prawników jak i osób lub firm poszukujących porad prawnych, pomocy przy postępowaniach sadowniczych lub specjalistycznej obsługi z zakresu szeroko pojętego prawa.

1
Atuty naszego serwisu:
 • darmowy dostęp do narzędzi (akty prawne, urzędy, instytucje, kalkulatory, wzory pism, podań)
 • możliwość dodawania rekomendacji do każdego prawnika (przez użytkowników)
 • możliwość dodawania „ulubionych” prawników do podręcznej listy
 • największy katalog branży prawniczej w Polsce
1

Dzięki naszej wyszukiwarce Użytkownik serwisu w prosty i szybki sposób wyszukuje prawnika lub kancelarię najlepiej przygotowaną do rozwiązania konkretnego problemu prawnego. Wystarczy wpisać profesję (np. prawnik), zagadnienie (np. rozwód) oraz miejscowość (np. Wrocław) i po chwili Użytkownik otrzymuje wykaz wszystkich prawników specjalizujących się w prawie rodzinnym z Wrocławia. Mało tego, zestawienie w tym wypadku notariuszy rozpoczyna się od tych, którzy posiadają najlepsze rekomendacje dodawane od pozostałych użytkowników naszego serwisu. Z kolei możliwość dodawania rekomendacji jest uwarunkowana wcześniejszą rejestracją użytkownika, a opinie dodawana są wyłącznie na podstawie jego doświadczeń z danym prawnikiem. W ten sposób wykluczamy dodawanie fikcyjnych rekomendacji, które w łatwy sposób można zweryfikować.

Nasz serwis wypełnia lukę informacji prawnej w zakresie wyboru kompetentnego prawnika lub kancelarii. Zgromadzenie w jednym miejscu wszelkich informacji kontaktowych wraz z rekomendacjami dla osób oczekujących pomocy prawnej, to myśl, która przyświecała nam przy tworzeniu tego serwisu.

 
1

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt