Nawigacja:   Strona główna 

 

Nasza oferta
1
1
Znanyprawnik.pl jest serwisem ułatwiającym prawnikom zaprezentowanie swojej oferty, a użytkownikom znalezienie właściwego prawnika
 
1
Pozyskaj nowych klientów!
1

Znanyprawnik.pl to jedyny serwis prawniczy w Polsce zawierający pełny i stale aktualizowany katalog kontaktów do kancelarii i prawników z całego kraju. W naszej bazie znaleźć można przedstawicieli wszystkich prawniczych profesji, a także adresy osób i firm powiązanych z branżą prawniczą, m.in. doradców finansowych, firm ubezpieczeniowych czy rzeczoznawców. Adresatami naszego serwisu są tak prawnicy, jak i wszystkie osoby potrzebujące pomocy prawnej.

Pragniemy pomóc Państwu w dotarciu ze swoimi usługami do szerokiego grona użytkowników oczekujących pomocy prawnej przy rozwiązywaniu swoich problemów. Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy dla każdego klienta indywidualne strony WWW z pełnymi danymi adresowymi. Tylko w naszym serwisie każdy prawnik posiada własną stronę WWW, którą może dowolnie modyfikować i rozbudowywać dzięki zastosowanym przez nas prostym w obsłudze mechanizmom.

1
1
1
1
Ponadto proponujemy:
1
 • rejestrację w katalogu Znanyprawnik.pl – w istocie jest to tylko potwierdzenie danych kontaktowych lub wybór jednego z abonamentów z własną stroną WWW
 • wachlarz usług internetowych obejmujący dodatkowo konto poczty elektronicznej z własnym adresem, dostęp do panelu administracyjnego umożliwiający samodzielne zarządzanie danymi w bazie, dostęp do kalkulatorów, ustaw, nowelizacji, artykułów itp.
 • usługi hostingowe – możliwość dzierżawy miejsca na serwerach Znanyprawnik.pl
1

Kojarzenie użytkownika serwisu z prawnikiem odbywa się przy pomocy zaawansowanej wyszukiwarki. Użytkownik w prosty sposób dokonuje wyboru prawnika lub kancelarii najlepiej przygotowanej do rozwiązania jego problemu prawnego. Wyszukiwarka na podstawie wpisanych kluczowych słów, np.: „prawnik, rozwód, Wrocław” dobiera z katalogu odpowiedniego prawnika, który:

1
 • specjalizuje się w określonej dziedzinie prawa (np. prawo rodzinne)
 • mieszka we wskazanej przez użytkownika miejscowości (Wrocław)
 • zawodowo zajmuje się określonym przez użytkownika typem spraw (rozwody)
 • posiada odpowiednie rekomendacje
1

Największa liczba rekomendacji od zadowolonych klientów automatycznie pozycjonuje prawnika na pierwszym miejscu w zestawieniu wszystkich specjalistów spełniających kryteria użytkownika. Zatem żadne takie zestawienie nie jest przypadkowe. Poza rekomendacjami wpływ na miejsce w zestawieniu ma również opcja pozycjonowania, którą można wykupić dodatkowo.

 
1
Szukasz odpowiedniego prawnika?
1

Kto korzysta z serwisu Znanyprawnik.pl, nie błądzi. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno znaleźć dobrego prawnika specjalizującego się w interesujących nas w danym momencie kwestiach. Zazwyczaj dokonując wyboru, opieramy się na opinii znajomych lub zdajemy na przypadek. Teraz jednak to się zmieni, ponieważ serwis Znanyprawnik.pl powstał specjalnie z myślą o osobach, które potrzebują porady bądź pomocy prawnej.

Znanyprawnik.pl to obecnie największy serwis prawniczy w Polsce. Poza przydatnymi informacjami z zakresu prawa zawiera on również pełny i na bieżąco aktualizowany katalog adresowo-kontaktowy usług prawniczych. W naszej bazie zgromadziliśmy wszystkie kancelarie prawne i prawników wszelkich możliwych profesji oraz osoby i firmy z nimi współpracujące, jak na przykład tłumaczy. Nasz serwis jest adresowany zarówno do prawników, jak i do wszystkich tych, którzy poszukują porad prawnych, pomocy przy postępowaniach sądowych lub specjalistycznej obsługi z zakresu szeroko pojętego prawa.

1
Atuty naszego serwisu:
 • darmowy dostęp do narzędzi (akty prawne, adresy urzędów i instytucji, kalkulatory, wzory pism)
 • możliwość zamieszczania rekomendacji poszczególnych prawników
 • możliwość dodawania ulubionych prawników do podręcznej listy
 • największy katalog branży prawniczej w Polsce
1

Dzięki naszej wyszukiwarce użytkownik serwisu w prosty i szybki sposób może znaleźć prawnika lub kancelarię najlepiej przygotowaną do rozwiązania konkretnego problemu prawnego. Wystarczy wpisać profesję (np. prawnik), zagadnienie (np. rozwód) oraz miejscowość (np. Wrocław) i po chwili użytkownik otrzymuje wykaz wszystkich prawników specjalizujących się w prawie rodzinnym z Wrocławia. Mało tego, zestawienie rozpoczyna się od tych prawników, którzy otrzymali najlepsze rekomendacje od użytkowników naszego serwisu. Możliwość dodawania rekomendacji jest uwarunkowana wcześniejszą rejestracją użytkownika, a opinie dodawane są wyłącznie na podstawie jego doświadczeń z danym prawnikiem. W ten sposób wykluczamy dodawanie fikcyjnych rekomendacji.

Znanyprawnik.pl wypełnia lukę w zakresie informacji prawnej, kiedy chodzi o wybór kompetentnego prawnika lub kancelarii. Naszym celem przy tworzeniu tego serwisu było zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich informacji kontaktowych oraz rekomendacji służących osobom oczekującym pomocy prawnej.

 
1

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt