Nawigacja:   Strona główna

Kim jesteśmy
1
1
Znanyprawnik.pl jest serwisem specjalizującym się w doradztwie z zakresu prawa i usługach hostingowych dla prawników
 
Serwis prawniczy numer 1 w Polsce
1

Zespół

Właścicielem serwisu www.znanyprawnik.pl jest wy- dawnictwo naukowo-prawnicze Krajowy Rejestr Usług sp. z o.o. Dzięki doskonałej znajomości branży prawniczej, oczekiwań klientów i zmieniającej się rzeczywistości powstał pomysł uruchomienia profesjonalnego serwisu o prawnikach, dla prawników oraz wszystkich ludzi poszukujących pomocy prawnej. Na pozór zadanie dość proste ale wszystkim którzy do tej pory próbowali podjąć się tego wyzwania zabrakło konsekwencji w działaniu i chyba tego co najważniejsze – znajomości branży. W efekcie użytkownik przy próbach znalezienia solidnego serwisu o prawnikach napotykał na strony, które wydaje się zostały udostępnione w pośpiechu, w formie roboczej, zaniedbanej i niekompletnej. Świadczy o tym szereg niedociągnięć m.in. fora z wpisami sprzed kilku miesięcy, a nawet lat, podobnie jak aktualności, które zdezaktualizowały się w tym samym czasie czy zakładki z podstronami w permanentnej budowie.

Stworzyliśmy zespół profesjonalistów składający się prawników, programistów, informatyków tak aby serwis mógł się rozwijać, udoskonalać i służyć jak najlepiej wszystkim, którzy go odwiedzają.

W ostatnim okresie ważnym obszarem naszego działania jest doradztwo w zakresie prawa cywilnego w formie on-line. Zespół doświadczonych prawników każdego dnia przyjmuje od klientów serwisu wiele zapytań. Bez względu na stopień skomplikowania każdy problem jest analizowana „od ręki”. Część z nich ogranicza się do E-PORAD lub konsultacji pozostałe z kolei wymagają już standardowych czynności, które przejmują kancelarie współpracujące z nami na terenie całej Polski. Świadectwem wysokiej oceny naszych kompetencji jest współpraca z międzynarodowymi stowarzyszeniami prawniczymi i doradczymi w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Cyklicznie uczestniczymy w programach wdrażania nowelizacji prawa w Polsce (szkoleniach dla zainteresowanych organizacji, firm oraz administracji państwowej).

 

Zespół Znanyprawnik.pl

 
chcesz wyrazić swoją opinię? napisz do nas
1
1

Misja

Misją naszej firmy jest profesjonalne działanie na rynku usług prawniczo-internetowych, które pozwoli zachować najcenniejszą dla nas wartość, jaką jest zaufanie klientów. Chcemy być wiodącym serwisem prawniczym na rynku, który zapewni naszym klientom profesjonalną obsługę i nowatorskie rozwiązania umożliwiające osiągnąć dla nich jak najlepsze korzyści.

Pasja

Misja to również pasja. Staramy się z pasją i zaangażowaniem świadczyć usługi prawniczo-internetowe, służąc naszym klientom radą i pomocą z najwyższą starannością merytoryczną i organizacyjną, a także zrozumieniem motywacji i uwarunkowań biznesowych.

Zrozumienie

Istotą relacji prawnik – klient jest zrozumienie. Prawnik musi rozumieć potrzeby klienta, a klient czuć się w tej relacji bezpiecznie i w pełni usatysfakcjonowany. Dokładamy starań, by otwierać się na potrzeby naszych klientów, by rozumieć nie tylko prawnicze aspekty danej sprawy, ale również jej aspekty psychologiczne czy biznesowe. Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że tylko Państwa satysfakcja otwiera przed nami perspektywy rozwoju. Mamy nadzieję, że – będąc zadowoleni z naszych usług – polecą nas Państwo innym. Rekomendacje zadowolonych klientów są główną przyczyną sukcesów naszej firmy i tej idei chcemy pozostać wierni.

1

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt