Nawigacja:   Strona główna
O Nas


Zespół

[www_nazwa_serwisu] jest serwisem ułatwiającym specjalistom zaprezentowanie siebie i oferowanych usług, natomiast pacjentom znalezienie najlepszego szpitala, gabinetu lub lekarza.


Właścicielem serwisu jest Krajowy Rejestr Usług sp. z o.o., dostawca rozwiązań informacyjnych dla rynku medycznego i biznesowego.
Analizując oczekiwania przedstawicieli medycyny, ich pacjentów oraz całego rynku usług medycznych, zauważyliśmy, że w Polsce brakuje profesjonalnego serwisu poświęconego temu sektorowi. Tak narodził się pomysł otwarcia nowatorskiego portalu [www_nazwa_serwisu] dostawcy kompleksowych i zawsze aktualnych informacji z branży.
Stworzyliśmy zespół składający się z najlepszych specjalistów: przedstawicieli branż, programistów, grafików i administratorów. Dzięki temu serwis [www_nazwa_serwisu] stale się rozwija, usprawnia, a także służy wszystkim, którzy z niego korzystają.

O naszych kompetencjach świadczy nieustanna współpraca oraz liczne kontakty biznesowe z placówkami europejskimi i ze Stanów Zjednoczonych.
Ponadto poczuwając się do odpowiedzialności za rozwój branży medycznej, nieustannie śledzimy wszelkie zmiany w obszarze nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Natomiast jako znawcy rynku, obserwujemy kondycję polskiej sceny usług medycznych. Przede wszystkim jednak dajemy szansę promowania się sprawdzonym specjalistom.


Zespół serwisu [www_nazwa_serwisu]

Misja

Misją naszej firmy jest profesjonalne działanie na rynku usług medycznno-biznesowych, przy zachowaniu najcenniejszej dla nas wartości, czyli zaufania klientów. Tworzymy wiodący serwis internetowy, zapewniający naszym klientom specjalistyczną obsługę i nowatorskie rozwiązania. Z pasją i zaangażowaniem staramy się służyć naszym użytkownikom pomocą – profesjonalistom umożliwiamy prezentowanie umiejętności oraz zakrezu usług, pacjentom poszukującym pomocy ułatwiamy znalezienie najlepszych specjalistów w danej dziedzinie. Nasze usługi świadczymy z najwyższą starannością merytoryczną i organizacyjną, biorąc pod uwagę również motywacje i uwarunkowania biznesowe.


Zaufanie

Istotą relacji lekarz-pacjent jest przede wszystkim zrozumienie i zaufanie. Lekarz musi właściwie zdiagnozować stan pacjenta rozumiejąc przy tym jego potrzeby. Pacjent powinien czuć się w tej relacji bezpiecznie. Dlatego otwieramy się na potrzeby naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, by rozumieć funkcjonalne aspekty danej sprawy oraz jej wymiar psychologiczny. Naszym celem jest zadowolenie pacjentów, gdyż mamy świadomość, że tylko Państwa satysfakcja otwiera przed nami perspektywy rozwoju. Państwa zadowolenie jest dla nas szczególnie cenne.

Rekomendacje zadowolonych klientów to nasz największy sukces.
Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt