Nawigacja:   Strona główna
O Nas

Kim jesteśmy
1
1
Znanyprawnik.pl jest serwisem ułatwiającym prawnikom zaprezentowanie swojej oferty, a użytkownikom znalezienie właściwego prawnika
 
Zespół
1

Właścicielem serwisu Znanyprawnik.pl jest Krajowy Rejestr Usług sp. z o.o., dostawca rozwiązań informacyjnych dla rynku prawniczego i biznesowego. Analizując oczekiwania prawników, ich klientów oraz rynek usług prawniczo-biznesowych, zauważyliśmy, że w Polsce brak w pełni profesjonalnego serwisu poświęconego temu sektorowi. Istniejące strony dotyczące zagadnień prawnych nie dostarczają kompleksowych i aktualnych informacji. Tak powstał pomysł stworzenia zupełnie nowego serwisu prawniczego – Znanyprawnik.pl

Stworzyliśmy zespół składający się z najlepszych specjalistów: prawników, programistów, grafików – po to, by nasz serwis mógł się rozwijać, usprawniać i służyć jak najlepiej wszystkim, którzy z niego korzystają.

W ostatnim czasie ważnym obszarem naszego działania jest doradztwo w zakresie prawa w formie online. Zespół pracujących dla nas doświadczonych prawników każdego dnia przyjmuje od klientów serwisu wiele zapytań. Bez względu na to, jak skomplikowany jest problem prawny, jest on analizowany natychmiast. Część zgłaszanych spraw załatwiana jest w drodze  konsultacji internetowych, czyli e-porad, zaś te, które wymagają uruchomienia odpowiednich procedur, są przekazywane współpracującym z nami kancelariom z całej Polski.

O wysokiej ocenie naszych kompetencji świadczy to, że współpracują z nami międzynarodowe stowarzyszenia prawnicze i doradcze w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Regularnie uczestniczymy również w programach wdrażania nowelizacji prawa w Polsce, m.in. w szkoleniach dla instytucji administracji publicznej, firm oraz organizacji pozarządowych.

 

Zespół serwisu Znanyprawnik.pl

 
Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas
1
1

Misja

Misją naszej firmy jest profesjonalne działanie na rynku usług prawniczo-biznesowych, przy zachowaniu najcenniejszej dla nas wartości, czyli zaufania klientów. Chcemy tworzyć wiodący serwis internetowy, zapewniający naszym klientom specjalistyczną obsługę i nowatorskie rozwiązania. Z pasją i zaangażowaniem staramy się służyć naszym użytkownikom radą i pomocą. Nasze usługi świadczymy z najwyższą starannością merytoryczną i organizacyjną, biorąc pod uwagę również motywacje i uwarunkowania biznesowe.

Zaufanie

Istotą relacji prawnik – klient jest zrozumienie i zaufanie. Prawnik musi rozumieć potrzeby klienta, a klient powinien czuć się w tej relacji bezpiecznie. Dlatego dokładamy starań, by otwierać się na potrzeby naszych klientów, by rozumieć nie tylko prawnicze aspekty danej sprawy, ale również jej wymiar psychologiczny czy biznesowy. Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że tylko Państwa satysfakcja otwiera przed nami perspektywy rozwoju. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług i polecą nas Państwo innym. Rekomendacje zadowolonych klientów to nasz największy sukces.

1

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt