Nawigacja:   Strona główna

E-porady
1
1
Masz problem prawny?
Nie zwlekaj – przekaż sprawę profesjonalistom – zrobimy to za Ciebie
 
Szybko i efektywnie
1

Znanyprawnik.pl oferuje Ci możliwość skorzystania z porady prawnej za pośrednictwem Internetu. To obecnie najszybszy i coraz bardziej popularny sposób korzystania z pomocy prawnej. Oczywiście nie wszystkie źródła internetowe są godne zaufania. My gwarantujemy Ci, że na Twoje pytanie odpowiedzą kompetentni specjaliści.

Zespół współpracujących z nami prawników oferuje porady prawne m.in. w zakresie: prawa pracy, rodzinnego (rozwody, alimenty), cywilnego (testament, spadek, zachowek), karnego, administracyjnego, handlowego, obsługi prawnej cudzoziemców i innych.

1

Co zyskujesz?

  • po zadaniu pytania otrzymasz bezpłatną wycenę e-porady w terminie 24 godzin
  • możesz zrezygnować z opinii prawnej po otrzymaniu wyceny bez żadnych konsekwencji
  • opinię prawną otrzymasz w ciągu 7 dni od dokonania zapłaty
  • będziesz mógł zadać dowolną liczbę pytań dodatkowych w terminie 14 dni od uzyskania odpowiedzi prawnika
  • otrzymasz poradę doświadczonego prawnika (nie zatrudniamy studentów)
  • otrzymasz fakturę VAT
1

Po zadaniu pytania, możesz zostać przez nas poproszony o przesłanie dodatkowych dokumentów lub udzielenie precyzyjniejszych informacji na temat sprawy. Jest to konieczne, żeby współpracujący z nami prawnicy mogli jak najbardziej wyczerpująco i kompetentnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Wycenę otrzymasz w terminie 24 godzin od zadania pytania. Jeśli zaakceptujesz wycenę, Twoje pytanie trafi do prawnika z odpowiednią specjalizacją. Gwarantujemy, że Twoją sprawą zajmie się specjalista, dzięki czemu otrzymasz rzetelną opinię pozbawioną ogólników.

Co więcej, w ramach jednego problemu prawnego umożliwiamy zadawanie nieograniczonej ilości pytań dodatkowych nawet do 14 dni od chwili otrzymania przez Ciebie pierwszej odpowiedzi.

Obok znajdziesz wskazówki, jak krok po kroku zasięgnąć e-porady. Wystarczy kliknąć i postępować zgodnie z instrukcjami, aby otrzymać wyczerpującą opinię prawną na temat opisanego problemu.

1
1

Serdecznie zapraszamy!

Zespół serwisu Znanyprawnik.pl

 
Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas
1
dr Maciej Kołakowski adwokat
 
Zadaj pytanie ekspertowi
  Jeszcze dziś możesz uzyskać niezbędną pomoc prawną w formie e-porady. Zadaj pytanie, a otrzymasz rzetelną opinię prawnika specjalizującego się w dziedzinie, do jakiej należy Twój problem.
 
1
1
1
1

Profesjonalna opinia w dobrej cenie

Krok 1

Złożenie zapytania. Zadaj pytanie, szczegółowo opisując problem prawny i dołączając dodatkowo dokumenty dotyczące sprawy.

Krok 2

Wycena. W terminie do 24 godzin od złożenia zapytania otrzymasz wycenę e-porady. Możesz również zostać poproszony o doprecyzowanie stanu faktycznego lub dosłanie niezbędnych dokumentów.

Krok 3

Zapłata. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z e-porady, możesz opłacić usługę za pomocą tradycyjnej wpłaty na konto lub przelewu online.

Krok 4

Opinia. Opinię prawną otrzymasz w terminie do 7 dni, licząc od momentu zaksięgowania należności na rachunku administratora serwisu lub od momentu dokonania płatności online.

1
1

Polecamy

Poszukując najlepszego prawnika na dolnym śląsku pamiętajmy że tylko prawnik Wrocław oferuje najtańsze usługi prawnicze w tej części kraju. Planujesz remont? Poszukujesz projektanta domu? Najlepsi fachowcy pomogą Ci w każdej pracy budowlanej – kwiaty na telefon Wrocław – najtaniej zakupisz w kwiaciarni Margarita we Wrocławiu przy ul. Orląt Lwowskich. Kiedy zdaży Ci się stłuczka lub kiedy Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa - znajdź najlepszą firmę holowniczą dzięki serwisowi o tematyce "pomoc drogowa". Polecamy równierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone, © ZnanyPrawnik 2018
Dodaj do ulubionych Mapa strony Polityka prywatności Regulamin Reklama Współpraca Kontakt